Kurz Perdigonmania Masterclass 24.8.2018

Kurz vázání moderních perdigon nymf a chytání s nimi – to je Perdigonmania masterclass

Perdigon nymfy

Žádný muškař by neměl opomíjet perdigon nymfy. Tyto malé a delikátní nymfové mušky byly vyvinuty španělskými závodními muškaři a používají se cca 7 let. Určitě každý muškař by měl mít v krabičce cca 10-20 těchto nymf, vysvětlíme proč.

Nymfy pro obtížné řeky

Perdigon nymfy byly vyvinuty muškaři, kteří chytají na velmi obtížných řekách, kde je silný rybářský tlak. Tyto nástrahy se používají speciálně do rychlých proudů a jejich účelem je rychle klesat ke dnu. Perdigon nymfy jsou velmi drobné, protože ryby nejsou příliž vybíravé, když žerou drobný hnyz. Zkrátka řečeno, tyto mušky jsou navržené tak, aby byly jednoduché a efektivní. Vážou se velmi snadno a rychle, i začínající vazač si s nimi hravě poradí, takže z uvedených důvodů doporučujeme každému muškaři, aby jich měl několik v krabičce.

Do rychlé proudné vody

Vyzkoušejte ve slunečném počasí a v čisté vodě, uvažte na návazec 2 perdigon nymfy ve velikosti 16 a 18, prochytejte místa, kde jste s klasickými nymfami neměli úspěch a budete překvapeni. Funguje to pouze v rychlé proudné vodě, v pomalém proudu nebo v tišině jsou tyto nymfy obvykle neúčinné.
V našem kurzu se seznámíte jak vázat perdigon nymfy, jaké vhodné materiály pro vázání použít a jak s nimi úspěšně lovit pstruhy a lipany. Během kurzu je možné zakoupit perdigone nymfy a vázací materiály pro jejich vázání.

Cena kurzu
zdarma

Datum konání
24.8.2018

Místo
Kemping Nové Městečko na Otavě u Sušice, restaurace v kempu

Čas
10:00 – 18:00

Program
10:00 – vázání Perdigon nymf
15:00 – praktické chytání s Perdigon nymfami na Otavě

Pořádají
GOFLYFISH – Muškaření Šumava
www.perdigonmania.com
Sirkus Sušice

Přihlášky
a informace zde

Ukázky Perdigon nymf