Kniha o vázání mušek – Fly Tying Modern Classic

Fly Tying Modern Classic for Trout and Grayling je elektronická kniha o vázání mušek. Autorem je německý vazač Thomas Züllich žijící v Norsku.

Chcete-li si vázat vlastní mušky pro pstruhy a lipany, tak tato elektronická kniha je právě pro vás. Kniha je systematicky členěna tak, aby každému muškaři pomohla zorientovat se v pstruhových a lipanových muškách a naučila jej si snadno účinné mušky vyrábět. Zkušeným vazačům pomůže zjednodušit a zefektivnit vázací techniky.

Kniha vede vazače k využití jednoduchých i složitějších postupů používaných při vázání klasických a moderních mušek. Čtenář se naučí vázat téměř realistické nymfy, mušky s odstávajícím tělíčkem a zároveň vzory založené jen na použití jednoho nebo dvou vázacích materiálů.

Thomas Züllich je pro svůj inovativní přístup světově uznávaný vazač a muškař.  Kniha využívá interaktivní grafický a multimediální obsah. Zahrnuje  přes jednu hodinu videí s vázacími postupy a 108 stran informací a textů. Podrobný rejstřík vysvětluje přes 100 specifických muškařských termínů.

Pro podporu čtenářů autor vytvořil facebookovou skupinu: https://www.facebook.com/groups/tzflyfishing/.

Část knihy je ke stažení zdarma a dá čtenáři dobré vazačské základy. Kompletní kniha obsahuje navíc 30 vzorů mušek autora, další vzory vybraných mezinárodně uznávaných vazačů, další vázací postupy a detailní rejstřík muškařských termínů.

Ibook je v angličtině, ve verzi pro telefony a počítače Apple a je ke stažení za poplatek na  http://itunes.apple.com/us/book/id1333532292
Apple ID knihy je 1333532292.

Ukázky z knihy

A post shared by T Z 2 – O S L O (@tz2oslo) on

A post shared by T Z 2 – O S L O (@tz2oslo) on